Hallitus 2018

 


 

 

Kuvassa hallitus 2017:

Takana vasemmalta: Sirpa, Merja, Katja, Erja, Paula

Edessä vasemmalta: Taina, Kerttu, Pirjo

 



Liity jäseneksi!


Hallituksen yhteystiedot:

 

rovaynaiset@gmail.com 

 

Puheenjohtaja:

Kerttu Helynen kerttu.helynen@kuntopuro.net 

p.040-5878094

 

Sihteeri:

Sirpa Erola sirpatuulikki.erola@gmail.com

p. 040-1645550

 

Rahastonhoitaja:

Pirjo Uutela pirjo.uutela@tiliduo.fi

p. 040-0893227

 

 

Jäsenet:

 

Taina Hiukka, varapuheenjohtaja taina.hiukka@brillet.fi

p. 040-7637572

 

Erja Hirvelä  erja.hirvela@pp1.inet.fi 

 p. 040-5276515

 

Seija Kupila kirjanpitotyos.kupila@co.inet.fi

p.040-5148767

 

Paula Leppänoro paula.leppanoro@tiliduo.fi

p. 040-7224906

 

Hilkka Neuvonen hilkka.neuvonen@nlex.fi

p. 040-7591230

 

Katja Ollakka katja@taidehyvarinen.fi 

p. 0400-735050

 

 

 

 

Muut Yhteystiedot:

 

Tiedottaja:

 

Sirpa Erola, rovaynaiset@gmail.com

Tuija Pahtaja tuija@pahtaja.com

 

Kirjanpitäjä:

Paula Leppänoro paula.leppanoro@tiliduo.fi

p. 040-722 4906

 

Laskut:

Rovaniemen Yrittäjänaiset Ry

Vartiokatu 18-22 K1

96200 Rovaniemi

 

 

Yrittäjänaisten kerhohuone:

Vartiokatu 18-20 C

96200 Rovaniemi

 

Kerhohuoneen vuokraus:

1pv 100 euroa

Puoli päivää (4h) 50 euroa

Rovaniemen yrittäjänaiset ry:n jäsenille alennus 50%

 

Lisätietoa ja varaukset:

Tarja Pikkupirtti 

p. 040-5603661