hallitus-me.jpg

Hallitus 2021

Hal­li­tuk­sen yh­teys­tie­dot

Sähköposti: info@ro­va­nie­me­ny­rit­ta­ja­nai­set.fi


Puheenjohtaja:

Paula Kormano paula.kormano@pp.inet.fi

p. 040-0442802

Sihteeri:

Irma Tuisku irma.tuisku@pp.inet.fi

p. 040-5475015

Rahastonhoitaja:

Seija Kupila seija.kupila55@gmail.com

p.040-5148767


Muut hallituksen jäsenet:


Varapuheenjohtaja/tiedottaja:

Taina Stark,  taina@beebike.fi

p.0400-821780

Tiedottaja:

Jenni Lindgren jenni.lindgren@lapponiasafety.com

p.040-8364256


Tiina Luosujärvi, tiinantoimisto@gmail.com

p. 0400-893136


Riitta Putula riitta.putula@gmail.com

p.040-5368675


Marjo Saarinen/SOME vastaava marjo@designsaarinen.fi

p.040-7602034


Kate Suopajärvi arcticcherrykate@gmail.com

p.040-4107277

I way upped the exposure on this to give it this transcendent, almost angelic feel.  I wanted it to capture the feeling of everything being so bright and beautiful, it almost overwhelms you.

Yh­teys­tie­dot

Rovaniemen Yrittäjänaiset Ry

Vartiokatu 18-22 K1

96200 Rovaniemi


info@

ro­va­nie­me­ny­rit­ta­ja­nai­set.fi

© ROVANIEMEN YRITTÄJÄNAISET RY Kaikki oikeudet pidätetään.